خواص شکلات تلخ | شکلات سفارشی شوکولوگو ، شکلات سفارشی در تهران
شکلات سفارشی و شکلات تبلیغاتی ، لوگوی شکلاتی شما بهترین با شوکولوگو
شکلات سفارشی,شکلات تبلیغاتی,شوکولوگو,شکلات هدیه,چاپ شکلات,شکلات تبلیغی,سفارش شکلات,سفارش شکلات تبلیغاتی
8740
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8740,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

بلاگ

خواص شکلات تلخ

خواص شکلات تلخ

  |   شکلات   |   بدون دیدگاه

خواص شکلات تلخ

قبول داشته باشید یا نه ، شکلات همیشه تو فکر اکثر ما ها است. همیشه گفته شده که مصرف همه چیز باید کنترل شود تا ضررهای آن از خواص اش بیشتر نشود.

شکلات از طبیعت ساخته شده ( و اون شامل بسیاری از خواص سلامتی است ، پر از آنتی اکسیدان که باعث حفاظت بدن در مقابل پیرشدن می شود. همچنین در مقابل حمله های قلبی بدن را محافظت میکند. شکلات تلخ حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان هست. تقریبا ۸ برابر توت فرنگی) اونها همچنین باعث کاهش فشار خون از طریق تولید نیتریک اکسید می شوند. شکلات همچنین برخی از هورمون ها رو تنظیم میکند. همان طور که قبلا اشاره کردیم که مصرف شکلات باعث کاهش استرس می شود. بد نیست بعد از بررسی مضرات شکلات نگاهی به خواص شکلات تلخ نیز بیندازیم.

خواص سلامتی شکلات سالم

کاهش ریسک سکته. طبق تحقیقات یک مطالعه سوئدی زنانی که بالای ۴۵ گرم شکلات در هفته مصرف می کنند ۲۰ درصد احتمال سکته قلبی کمتری دارند.

تقویت سلامت قلب : مصرف مداوم شکلات مزایای زیادی برای قلب شما فراهم میکند. شامل کاهش فشار خون

رضایت : شکلات تلخ فیبر زیادی دارد که باعث می شود احساس سیری کنید و کمتر غذا بخورید.

کمک به دیبابت : یکی دیگر از خواص شکلات تلخ ، یک تحقیق ایتالیایی در سال ۲۰۰۵ به این نتیجه رسید که مصرف مدوام شکلات حساسیت انسولین را افزایش میدهد که این باعث کاهش ریسک پیشرفت دیابت می شود.

محافظت از پوست : محافظت از پوست یکی دیگر از خواص شکلات تلخ است. آنتی اکسیدان های موجود در شکلات تلخ پوست شما را در برابر اشعات UV محافظت میکند. در هر صورت کرم ضدآفتاب فراموش نشود.

کاهش سرفه : ترکیباتی در شکلات تلخ به اسم obromine وجود دارد که بهبود سرفه شما می شود.

بهبود جریان خون : مواد موجود در شکلات تلخ همانند آسپرین عمل می کند.

تقویت دید : یکی دیگر از خواص شکلات تلخ تقویت دید  شما است.

افزایش IQ : قطعا کسی که بهره هوشی بالاتری دارد همیشه خواص شکلات تلخ رو مدنظر داره و شکلات تلخ بیشتری مصرف میکنه. اما شکلات تلخ خودش نیز باعث افزایش بهره هوشی می شود.

جالبه که بدونید در شوکولوگو برای شکلات های شما از شکلات تلخ استفاده می شود که علاوه بر اینکه شکلات با طرح دلخواه خودتون رو میتونید سفارش بدید میتونید از خواص شکلات تلخ نیز بهره مند شوید.

منبع 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه