بلاگ

شوکولوگو حامی جشن نفس

  |   دسته‌بندی نشده   |   بدون دیدگاه

جشن نفس سال ۱۳۹۶

چهاردهمین مراسم بزرگداشت پیوند اعضا (جشن نفس) روز جمعه با حضور خانواده های اهدا کننده و گیرنده عضو در سالن همایش های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. شوکولوگو همانند سالهای گذشته افتخار این را داشت که حامی این مراسم انسان دوستانه باشد.

اهداف اصلی این انجمن انسجام و ارتقای فعالیت های فرهنگی اهدای عضو در جامعه، مددکاری خانواده های اهداکننده عضو ، آموزش تیم های اهدای عضو کشور، حمایت از پژوهش های مرتبط با اهدای عضو و در نهایت کمک به سیستم درمانی کشور در حمایت از اهدا و پیوند اعضا در ایران است؛ که تا کنون ۷۰ طرح فرهنگی را طراحی و اجرا نموده. از فعالیت های این انجمن می توان به برگزاری مراسم بزرگداشت پیوند اعضا (جشن نفس) نام برد. از دیگر فعالیت های مهم فرهنگی این انجمن، برگزاری سالانه ی جشنواره ی فرهنگی هنری نفس در کلیه ی رشته های فرهنگی، ادبی و هنری می باشد. از دیگر فعالیت های فرهنگی این مجموعه می توان طراحی نخستین سامانه ی ملی و صدور کارت اهدای عضو را نام برد.

ما در شوکولوگو بسیار خوشحالیم که با اقدام کوچک خود توانسته ایم کمکی هرچند کوچک جهت کمک به هموطنان کشور عزیزمان داشته باشیم.

جشن نفسجشن نفس

جهت آشنایی بیشتر با این انجمن اهدای عضو ایرانیان و فعالیت های این انجمن می توانید به وب سایت این انجمن در آدرس زیر مراجعه کنید.

https://www.ehda.center

 

مجموعه شوکولوگو به عنوان اولین تولید کننده شکلات سفارشی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود.
پنج سال تجربه حضور موثر و آشنایی با شیوه های نوین فرآوری شکلات و تهیه به روزترن ماشین آلات ساخت و تولید شکلات, موجب معرفی محصولی نوین و متفاوت به بازار گردید.
محصولی با کیفیت متفاوت به همراه طعمی ماندگار را با شوکولوگو تجربه کنید. شوکولوگو تولیدکننده شکلات های سفارشی با اسم و طرح دلخواه شما است. شوکولوگو در همینجا آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با بنیادها و انجمن های انسان دوستانه اعلام میکند و امیدواریم بتوانیم در کنار یکدیگر یاری گر هموطنان عزیزمان باشیم.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.