بلاگ

شکلات ولنتاین سفارشی

شکلات ولنتاین سفارشی

  |   شکلات   |   بدون دیدگاه

شکلات ولنتاین سفارشی

ولنتاین یا روز عشق هر ساله در ۱۴ فوریه یا ۲۵ بهمن امسال خواهد بود. پس جیز زیادی تا روز ولنتاین نمونده. کادوی ولنتاین معمولا شامل انواع شکلات، گل رز قرمز، خرس عروسکی، کارت پستال یا نامه عاشقانه و … می‌شود که هر کس بسته به سلیقه خود می‌تواند یک یا چند مورد از این‌ها را به کسی که دوستش دارد هدیه دهد اما معمولا شکلات ولنتاین، بخش جدایی ناپذیر کادوی ولنتاین می‌باشد.

شکلات ولنتاین سفارشی

چرا شکلات انقدر مهم هست ؟

شکلات رو اولین بار سرخپوستان آزتک “غذای خدایان” نامگذاری کردند. لوکس بودن و ارزش بالای کاکائو بین بزرگان آزتک مایا به شکلات بها بسیار زیادی می بخشید. کاکائو همانند طلا با ارزش بود و از آن حتی برای پرداخت مالیات هم استفاده میشد. این موضوع یکی از ریشه های تاریخی ارزشمند و لوکس بودن شکلات بود. که قرن ها بعد همواره از آن به عنوان نماد قدردانی استفاده میشد.

مدت ها گذشت و شکلات به راحتی در همه جا در دسترس شد. کم کم ارزش مالی شکلات با اهمیت و علاقه ای که به طرف مقابل می دهید جایگزین شد. در نظرسنجی که در سال ۲۰۱۷ در آمریکا انجام شد ، ۹۴ درصد مردم خواهان شکلات به عنوان هدیه ولنتاین بودند. امروزه شکلات های بسیار زیادی در طعم ها و شکل های مختلفی موجود است که قطعا طرف مورد نظر شما با همه آنها آشنایی دارد. پس راه حل چیست ؟ خیلی ساده : شکلات ولنتاین سفارشی ، در ادامه با ما باشید.

شکلات ولنتاین سفارشی

 

 

ما در شوکولوگو با سالها تجربه در تولید شکلات سفارشی ، هر سال در ولنتاین سفارش های زیادی برای این روز داشتیم. افراد زیاد با سفارش شکلات ولنتاین سفارشی ، شخص مورد نظرشون رو با یک شکلات سفارشی با متن و عکس دلخواه سورپرایز میکنند .

شما هم می توانید امسال شکلات ولنتاین سفارشی دلخواه خودتون رو به راحتی از سایت ما سفارش دهید و شخص مورد نظرتون رو سورپرایز کنید. چه سورپرایزی شیرین تر از یک شکلات سفارشی ؟

سفارش در شوکولوگو خیلی ساده است. می توانید به راحتی در وب سایت ما از بخش سفارش شکلات ، به صورت آنلاین سفارش دلخواه خودتون رو سفارش بدید و یا اینکه با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به طور کامل شما راه جهت سفارش بهترین شکلات راهنمایی خواهند کرد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه