بلاگ

فروش شکلات

افزایش جهانی تولید و فروش شکلات

  |   دسته‌بندی نشده   |   بدون دیدگاه

فروش شکلات در سال گذشته در جهان رشد چشمگیری در تولید و فروش داشته است. انگلیسی ها بیشترین مصرف کننده شکلات در سال ۲۰۱۷ بوده اند.

اکثر مردم شکلات را دوست دارند اما به نظر می رسد هیچ کس اندازه انگلیسی ها عاشق شکلات نیست.  با متوسط مصرف ۸٫۴ کیلو شکلات در سال انگلیسی ها بیشترین آمار مصرف و فروش شکلات را از آن خود کرده اند. اگرچه با این که این مقدار به نظر ممکنه زیاد به نظر برسه اما انگلیسی ها تنها کسانی نبودند که این افزایش مصرف را داشته اند.

طبق آمار موسسه GNDP  مصرف و فروش شکلات در جهان در سال گذشته ۲۳ درصد افزایش داشته است. بر اساس اطلاعات این موسسه در ۵ سال گذشته فروش شکلات رشد ۵۰ درصدی داشته است.  نکته قابل توجه ای که در کنار افزایش فروش شکلات شاهد آن بوده ایم. کاهش سایز شکلات های فروخته شده است. به طوری که این گونه به نظر می رسد طی سالهای گذشته همواره شکلات های کوچک تر محبوبیت رو به افزونی داشته اند. شاید مصرف کنندگان شکلات در کنار عذاب وجدان مصرف شکلات زیاد و کالری زیاد سعی بر این داشته اند بسته های کوچک شکلات خریداری کنند که مصرف کمتری داشته باشند. اما اینگونه به نظر نمی رسد.

به نظر می رسد که با این افزایش زیاد مصرف شکلات در جهان ، زودتر از آنچه انتظار می رود ممکن است انقراض شکلات رخ دهد. اگر راجع به این احتمال اطلاعاتی ندارید به شما توصیه میکنم مقاله قبلی ما را در اینجا راجع به انقراض شکلات مطالعه نمایید.

شما در شوکولوگو میتوانید شکلات سفارشی خود را با طرح و لوگو دلخواه خود به صورت آنلاین سفارش دهید. شکلات سفارشی شما در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. شوکولوگو افتخار تولید شکلات سفارشی خوشمزه با طرح دلخواه شما را دارد.

منبع

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه