بلاگ

خوردن شکلات

خوردن شکلات باعث کاهش استرس می شود.

  |   دسته‌بندی نشده   |   بدون دیدگاه

خوردن شکلات باعث کاهش استرس می شود. 

طبق آخرین تحقیقات انجام شده خوردن شکلات باعث کاهش استرس می شود. شکلات همچنین باعث می شود که حافظه شما بهتر کار کند و باعث شادی بیشتر می شود.

دفعه بعدی که احساس استرس داشتید ، یک یا دو تیکه شکلات بخورید. بر اساس آخرین تحقیقات خوردن شکلات واقعا باعث کاهش سطح استرس شما می شود.

بر اساس تحقیقات دانشمندان دانشگاه Loma linda در کالیفرنیا جنوبی ، علاوه بر شادی بیشتر شما بخاطر شکر در شکلات ، مصرف شکلات سیاه باعث سلامت بیشتر مغز شما می شود.

با آنالیز دو مطالعه ، محققین دریافتند که خوردن شکلات تلخ با درصد بالای شکلات ، معمولا بالای ۷۰ درصد ، باعث کاهش استرس می شود. آنها همچنین دریافتند که خوردن شکلات تلخ حافظه شما را بهبود می دهد و همچنین ایمنی بدن را افزایش می دهد.

بر اساس تحقیقات میزان کاکائوی که در یک شکلات سایز نرمال وجود دارد شامل مقدار زیادی flavonoids هست. ماده ای که باعث سلامتی بیشتر مفز می شود.

پس بی دلیل نیست که ما انقدر شکلات را دوست داریم و باعث خوشحالی ما می شود. زیرا بدن ناخودآگاه انتظار خوشحالی که بعد از خوردن شکلات را دارد می کشد.

همچنین خوردن شکلات تلخ فقط باعث سلامتی مغز شما نخواهد بود. تحقیقات قبلا هم ثابت کرده بود که شکلات تلخ جلوی بسیاری از بیماری ها رو خواهد گرفت.

شکلات سفارشی ، اون هم یک شکلات تلخ سفارشی می تواند علاوه بر تبلیغ برند شما ، هدیه بسیار خوشحال کننده برای مشتریان شما باشد. شکلاتی که با هربار خوردن سلامتی و خوشحالی را برای شما و مشتریان شما به ارمغان می آورد.

شکلات سفارشی شوکولوگو می تواند شکلات دلخواه شما را با آرم و طرح دلخواه شما برای شما تهیه کند. برای سفارش شکلات خود می توانید به صفحه سفارش آنلاین شکلات نیز مراجعه کنید.

منبع 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه