بلاگ

هدیه تبلیغاتی خلاقانه

هدیه تبلیغاتی خلاقانه چه ویژگی باید داشته باشد؟

  |   تبلیغات   |   بدون دیدگاه

هدیه تبلیغاتی خلاقانه چیزی است که همه این روزها در موتورهای جستجو بدنبال آن میگردند. اما چطور میشه یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه داشت؟ هدیه ای که فارغ از کلیشه های همیشگی برند شما را ماندگار کند و کسب و کار شما رو رونق مضاعف بخشد؟

هدایای تبلیغاتی خلاقانه یکی از اثرگذارترین روش ها برای تجارت های محلی بشمار میروند، هدیه تبلیغاتی خلاقانه شامل : خودکار تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی و کلیه هدایای تبلیغاتی خلاقانه یا هر روش دیگری برای جلب توجه مردم می شود. هزینه هدایای تبلیغاتی خلاقانه در مواردی چندان سنگین نبوده و تجارت های محلی و کوچک توان انجام آنرا دارند ولی شما میتوانید با استفاده از خلاقیت، هزینه هدایای تبلیغاتی خود را تا حد زیادی کاهش داده و اثرگذاری آن را افزایش دهید، نقش ایده های خلاقانه در تبلیغات در انتقال سریع پیام به مخاطب موفق بوده و به نمونه های خوب و شایسته در صنعت تبلیغات تبدیل می شوند.

از یک متخصص سؤال کنید که کلید موفقیت در تبلیغات چیست؟ به احتمال زیاد جوابی که در این‌ باره می‌گوید : هیچ‌چیزی از تبلیغات خلاقانه کار آمدتر نیست تبلیغات خلاقانه‌ به ‌یادماندنی تر و بادوام تر است. با هزینه تبلیغاتی کمتری موثر واقع می‌شود و می‌تواند گروه طرفداران خود را با سرعت بیشتری بسازد.

هدیه تبلیغاتی خلاقانه

سرتاسر یک کار خلاقانه بر پایه‌ی آن چیزی که قبلاً درست شده، به وجود می‌آید هر ایده‌ی جدید تنها ترکیب یا تلفیقی از یک یا چند ایده‌ی قبلی است مهم نیست که این ایده یا تکنیک چگونه به ذهن ما رسیده، بلکه چگونگی استفاده و به‌روز‌رسانی آن برای هدف مهم است. از این رو، آشنایی با استراتژی‌ها و تکنیک‌های خلاقانه و درک بهتر و عمیق‌تر مکانیزم و چگونگی عملکرد آن‌ها می‌تواند به گسترش فضاهای ذهنی و یافتن ایده‌های نو منجر شود.

نقش ایده های خلاقانه در تبلیغات از سوی دیگر، زمانی ‌که حجم تبلیغات از میزان خاصی فراتر می‌‌رود یقیناً تاثیرات منفی ایجاد شده و موجب ایجاد بی اعتمادی می‌‌شود. هم اکنون در جوامع سرمایه‌داری، افزایش حجم تبلیغات خلاقانه دیده می‌شود شاید به همی‌ن خاطر است که متخصصین تبلیغات درصدد یافتن روش‌های غیرمتعارف و جذاب هستند چرا که روش های قدیمی‌ دیگر پاسخگوی مخاطبان نیستند.
چرا که ما عادت کرده ایم که به جای استفاده از خلاقیت به سراغ آسان ترین و پر هزینه ترین راه ها برویم و متاسفانه بازخورد مناسبی از تبلیغات شهری معمول هم نخواهیم داشت و در پایان حاصلی جز حسرت سرمایه های نداشته و پشتوانه مالی بی پایان برای شما باقی نمی ماند.

شکلات از دیرباز جزو محبوب ترین و خوشمزه ترین ھدایا بوده است. سالیانه تنھا در آمریکای شمالی بیش از ۱۲۷۰ تن شکلات مصرف می شود. شکلات علاوه بر خواص متعددی که برای سلامتی دارد ، ھمواره یکی از پرطرفدارترین خوراکی ھا در بین سنین مختلف بوده است. ھدیه دادن شکلات در مناسبت ھای مختلف یکی از عادات رایج مردم سراسر دنیا است. حالا چطور میشه این هدیه دوست داشتنی رو با هدیه تبلیغاتی خلاقانه شما به طور کامل تلفیق کرد؟

هدیه تبلیغاتی خلاقانهما در شوکولوگو می توانیم شکلات اختصاصی شما را با طرح و لوگو برند سازمان و مجموعه شما تولید کنیم. بسته بندی های شیک و همچنین امکان طراحی بسته بندی اختصاصی از خدمات شوکولوگو است. حتما از بخش نمونه کارهای ما دیدن فرمایید.

شش سال پیش برای اولین بار در ايران توانستیم به فناوری دست یابیم که بتوانیم شکلات با طرح دلخواه را حتی در تیراژ پایین ھمراه با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان تولید نماییم. در کنار نظارت تیم کارشناسان تغذیه و بھداشت نه تنھا شکلاتی اختصاصی بلکه شکلاتی عالی از لحاظ طعم و سلامت تولید نماییم.

جهت سفارش یک تبلیغ خاص و اختصاصی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی ما به شما بهترین مشاوره رایگان را ارائه خواهند داد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه